Skutecznie poprawiamy pozycje stron internetowych w Google. Bezpieczne SEO i pozycjonowanie.

Jak wygląda nasza praca?

Zobacz także:

 

Zapytaj o koszt pozycjonowania strony


Celem pozycjonowania stron w wyszukiwarce internetowej jest podwyższanie ich naturalnych pozycji w wynikach wyszukiwania. Oznacza to, że istotne jest, aby strona internetowa znalazła się jak najwyżej listy serwisów, które pojawiają się po wpisaniu do wyszukiwarki frazy kluczowej. Podczas poszukiwania informacji internauci z reguły ograniczają się do pierwszej strony z wynikami, dlatego gdy serwis znajduje się na pierwszej stronie zwiększa się prawdopodobieństwo, że trafi na niego zainteresowany odbiorca, który staje się potencjalnym Klientem.

Nasza strategia pozycjonowania stron opiera się na następujących działaniach:

Analiza strony internetowej

Pozycjonowanie rozpoczynamy od analizy strony internetowej. Jest to niezwykle istotne, ponieważ źle skonstruowana strona może wykazywać mniejszą podatność na algorytmy rankingujące. Badanie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych umożliwia wychwycenie błędów konstrukcyjnych w wewnętrznej i zewnętrznej budowie strony, a także wprowadzenie wszelkich ulepszeń i niezbędnych zmian. Analiza obejmuje treści znajdujące się na stronie, frazy kluczowe, strukturę, technologię wykonania strony, jej kod, unikatowość oraz przejrzystość dla wyszukiwarek i odbiorców.

Dobór wyrażeń kluczowych

Po wykonaniu analizy strony internetowej dobieramy zestawy wyrażeń kluczowych, które w naszej opinii najefektywniej pomogą trafić na stronę potencjalnym, zainteresowanym Klientom. Przy ich wyborze kierujemy się następującymi kryteriami:

  • popularnością wyrażeń w oparciu o średnią ilość zapytań w wyszukiwarkach,
  • adekwatnością proponowanych fraz w stosunku do treści prezentowanych na stronie internetowej,
  • propozycjami wyrażeń kluczowych klienta.


Tak dobrane, szczegółowe frazy kluczowe zapewnią najlepsze efekty w czasie pozycjonowania strony internetowej i sprowadzą na nią rzeczywiście zainteresowanych odbiorców.

Budowa oferty

Pozycjonowanie to proces, który może trwać od kilku tygodniu do nawet kilku miesięcy. Na efekty trzeba więc poczekać. Każda strona jest unikalna i zabiegi, jakim jest poddawana są dostosowane do jej wymagań.

Koszty pozycjonowania uzależnione są od następujących czynników:

  • rodzaju frazy kluczowej (jej tematyki, konkurencyjności i popularności),
  • liczby pozycjonowanych wyrażeń kluczowych,
  • pozycji uzyskiwanych przez stronę dla stosowanych wyrażeń kluczowych,
  • tematyki strony,
  • technologii jej wykonania.


Oferujemy klarowny system opłat, który dostosowany jest do oczekiwań naszych Klientów. Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem oferty cenowej, podaj nam dane o stronie internetowej w formularzu zapytania ofertowego.

 
 

Ta strona o pozycjonowaniu i SEO używa plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie dla tej domeny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

© by thesis.pl.