Skutecznie poprawiamy pozycje stron internetowych w Google. Bezpieczne SEO i pozycjonowanie.

Pozycjonowanie dla projektów unijnych

Zapytaj o koszt pozycjonowania strony


Jesteśmy specjalistami w realizacji kampanii reklamowych dla projektów i stron internetowych, których działanie finansowane jest przy współudziale środków pochodzących z Programu Operacyjnego 'Innowacyjna Gospodarka'. Z powodzeniem startujemy w wielu przetargach dotyczących pozycjonowania stron i przeprowadzania kampanii reklamowych w Google Adwords i na Facebooku.

Jeśli Twój pomysł na biznes otrzymał dotacje unijne, prześlij nam swoje zapytanie ofertowe lub zaproś nas do startu w przetargu czy konkursie. Gwarantujemy, iż przygotujemy dla Państwa konkurencyjną i kompleksową ofertę promocyjną.

Warto na nas postawić, ponieważ:

  • dajemy Twojej organizacji WIĘCEJ niż zostało zapisane w projekcie finansowania kampanii reklamowej,
  • oferujemy KONKURENCYJNE ceny dlatego wygrywamy konkursy i przetargi,
  • rozliczamy się w oparciu o stały BUDŻET miesięczny - oferujemy rozliczenia w oparciu o stały budżet miesięczny narzucony przez zasady finansowania danego projektu,
  • jesteśmy ELASTYCZNI - doskonale wiemy, jak wiele wymogów formalnych należy spełnić, aby w sposób prawidłowy i celowy zagospodarować środki pochodzące z dotacji unijnych, dlatego też jesteśmy w stanie dostosować system rozliczeń za prowadzone kampanie do precyzyjnych wymagań projektowych,
  • posiadamy bogate DOŚWIADCZENIE - zaufały nam tak duże i znane instytucje jak Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, a także wiele innych firm i przedsiębiorstw prywatnych takich jak Aukcjusz.pl czy AlertFinansowy.pl.
 
 

Ta strona o pozycjonowaniu i SEO używa plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie dla tej domeny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

© by thesis.pl.