Skutecznie poprawiamy pozycje stron internetowych w Google. Bezpieczne SEO i pozycjonowanie.

Pozycjonowanie w Google

Partner Google
 

Zapytaj o koszt pozycjonowania strony


 

Zobacz także:

Gwarancja Bezpiecznego PozycjonowaniaCodzinne sprawdzanie pozycjiLogowanie do panelu z raportami

 

Czym jest pozycjonowanie?

Ikona - wyniki pozycjonowania stron Pozycjonowanie to działanie mające na celu poprawę widoczności oraz promocję strony internetowej poprzez umieszczenie jej na jak najwyższym miejscu wyników wyszukiwania wyszukiwarki internetowej.

Wysoka pozycja strony internetowej w wyszukiwarce ma niezwykle istotne znaczenie z biznesowego punktu widzenia. W poszukiwaniu informacji internauta bardzo często ogranicza się jedynie do pierwszej strony z wynikami wyszukiwania. Dobrze widoczny link do strony to pewność, że Klient trafi na nią bez problemu. Marka, która pojawia się w wynikach wyszukiwania na wysokiej pozycji, uważana jest za wiarygodną i sprawdzoną, wobec tego, odbiorca chętniej decyduje się na skorzystanie z usług firmy.

Na czym polega pozycjonowanie?

Proces pozycjonowania, możemy podzielić na 2 etapy. Pierwszym z nich jest dokładna optymalizacja strony internetowej, tak, aby była przyjazna dla użytkowników, oraz dobrze rozumiana przez odwiedzające ją roboty wyszukiwarek internetowych. Drugim etapem na drodze do czołowych pozycji, jest pozyskiwanie wartościowych linków prowadzących do strony. Skutecznie prowadzona kampania SEO skupia się w porównywalnym stopniu na obu tych aspektach.

Dlaczego właśnie pozycjonowanie?

Obecnie większość osób, szukając jakiegoś produktu czy usługi korzysta z wyszukiwarek internetowych. Po wpisaniu odpowiedniej frazy przegląda zazwyczaj kilka pierwszych wyników, a następnie przechodzi do strony, na której może dokonać zakupu. To właśnie dlatego tak ważne jest, aby Twoja strona pojawiała się jak najwyżej dla kluczowych branżowych zapytań.


Popraw wyniki sprzedażowe, dzięki pozycjonowaniu

Ponieważ Google to najpopularniejsza wyszukiwarka w Polsce, oferujemy naszym Klientom przede wszystkim profesjonalne pozycjonowanie w Google.pl. Warto przecież poprawić widoczność marki w wyszukiwarce, z której korzysta każdy potencjalny Klient.

Jesteśmy specjalistami w pozycjonowaniu stron w Google. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą z zakresu SEO i pomagamy promować serwisy wielu znanych marek.

Google cały czas wdraża wiele nowych pomysłów, które umożliwiają skuteczne prowadzenie marketingu internetowego i śledzenie jego efektów przez każdego użytkownika. My te narzędzia wykorzystujemy i wzmacniamy w ten sposób kampanie internetowe naszych Klientów. Odpowiednie wypromowanie strony w Google to klucz do rynkowego sukcesu każdej firmy.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą cenową (cennik) na pozycjonowanie strony internetowej, wyślij zapytanie, a my chętnie przygotujemy analizę możliwości pozycjonowania konkretnej strony www. Jesteśmy firmą z Wrocławia, ale obsługujemy firmy z całej Polski oraz z zagranicy.

kontakt ikona

Skontaktuj się z nami!


Obecnie, usługi pozycjonowania w Google, świadczy w Polsce tysiące firm. Pomyśl o tym, dlaczego warto powierzyć widoczność swojej strony w wyszukiwarkach właśnie nam.

Dlaczego my?

1. Ciągle się rozwijamy

Cały czas poszerzamy swoją wiedzę z zakresu pozycjonowania stron. Bierzemy udział w szkoleniach i najważniejszych eventach branżowych. Dzięki temu możesz być spokojny, wiedząc, że o Twoją stronę troszczy się zespół specjalistów.

2. Mamy doświadczenie i referencje

Obsługujemy setki klientów z całego kraju. Dzięki zdobytemu w ten sposób doświadczeniu, jestesmy w stanie skutecznie stawić czoła wszystkim problemom i sprawić, że to Twój serwis będzie zajmował czołowe miejsca. Potwierdzają to referencje naszych zadowolonych klientów.

3. Mamy kwalifikacje techniczne

Posiadamy wysokie kwalifikacje, kluczowe dla osiągania dobrych wyników w pozycjonowaniu stron:

  • dzięki doświadczeniu, wieloletnim testom i obserwacjom, wiemy dlaczego niektóre strony osiągają sukcesy w wyszukiwarkach, a inne musza zadowolić się dalszymi pozycjami,
  • wiemy jak powinna byc zbudowana strona internetowa, tak aby byla poprawnie indeksowana przez roboty wyszukiwarek,
  • dzięki znajomości kluczowych języków programowania webowego, wiemy jak budować i optymalizować serwisy internetowe,
  • tworzymy autorskie oprogramowanie wspomagające dzialania SEO,
  • nieustannie poszerzamy nasza wiedzę i umiejętności!

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

 

Aby pozycjonowanie Twojej strony przyniosło zamierzony efekt, potrzebny jest szeroki pakiet wielu istotnych elementów. Aktywnie działając w branży pozycjonowania od wielu lat, dokładnie wiemy, które czynniki maja wpływ na pozycję strony w wyszukiwarkach. Abyś mógł cieszyć się wysokimi pozycjami, realizujemy szeroki i szczegółowy zakres działań SEO.

 

  • Analiza i dobór słów kluczowych - jest to pierwszy i zarazem jeden z najważniejszych elementów pozycjonowania. Na tym etapie pomożemy Ci wybrać odpowiednie słowa kluczowe, dzięki czemu czołowe pozycje przełożą się na Twoje wysokie zyski.
  • Audyt i optymalizacja serwisu - przygotujemy audyt i wdrożymy optymalizację programistyczną serwisu. Na tym kroku, szczególną uwagę zwracamy, na dostosowanie kodu strony do wytycznych wyszukiwarki Google. Dzięki naszym działaniom, roboty odwiedzające Twoją stronę, nie będą miały żadnych problemów z jej indeksacją.
  • Audyt linków przychodzących - przeanalizujemy linki prowadzące do Twojej strony i określimy zapotrzebowanie na pozyskanie nowych, wartościowych odnośników.
  • Optymalizacja treści strony - przeanalizujemy tresci znajdujące się w Twojej witrynie. Szczególna uwage zwracamy na ich unikalność - zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz serwisu.
  • Działania promujące stronę w internecie - zajmiemy się promocją Twojej strony w sieci, co z pewnością zostanie docenione przez roboty wyszukiwarek. Opublikujemy atrtykuły o Twojej firmie w wartościowych serwisach blogowych i umieścimy odnośniki do Twojej strony w wielu popularnych serwisach.

 

Optymalizacja serwisu + Rozbudowa treści + Wartościowe odnośniki + skuteczna analityka internetowa = Twój sukces w internecie!

 
 

Ta strona o pozycjonowaniu i SEO używa plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie dla tej domeny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

© by thesis.pl.