Skutecznie poprawiamy pozycje stron internetowych w Google. Bezpieczne SEO i pozycjonowanie.

Pozycjonowanie w Google Maps

Zobacz także:

 

Zapytaj o koszt pozycjonowania strony


Pozycjonowanie stron internetowych w naturalnych wynikach wyszukiwania nie musi być jedyną formą promocji firmy. W ramach narzędzi ułatwiających skuteczną reklamę, oferowanych przez Google, proponujemy pozycjonowanie (lub reklamę) serwisu w Google Maps. Jest to idealne rozwiązanie dla firm lokalnych, pragnących zwiększyć zasięg swojego oddziaływania na odbiorców.

Pozycjonowanie w Google Maps może okazać się bardzo skuteczne, ponieważ wyniki na mapie pokazują się wyżej niż organiczne wyniki wyszukiwania stron internetowych. Mapy zawierają listę od 1 do 7 firm. Im wyższa pozycja na mapie, tym wyższe prawdopodobieństwo, że ogłoszenie zostanie odnalezione przez zainteresowanych odbiorców. Dodatkowo, firmy, mające swoją reklamę na mapach wydają się bardziej wiarygodne.

Podstawą naszych działań jest dodanie wpisu o firmie i jej danych do bazy Google Miejsca. Następnie dobieramy odpowiednie słowa kluczowe, które najpełniej i najpoprawniej charakteryzują działalność gospodarczą naszego Klienta. Dzięki tym działaniom na ofertę firmy trafią rzeczywiście zainteresowani użytkownicy.

Podobnie jak w przypadku pozycjonowania stron internetowych w Google.pl, opłaty pobierane są wyłącznie za widoczny efekt.

 
 

Ta strona o pozycjonowaniu i SEO używa plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie dla tej domeny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

© by thesis.pl.