Skutecznie poprawiamy pozycje stron internetowych w Google. Bezpieczne SEO i pozycjonowanie.

Reklama w Google

Zobacz także:

 

Zapytaj o koszt pozycjonowania strony


Strona internetowa może być promowana w wyszukiwarce Google nie tylko za pomocą pozycjonowania. W wielu przypadkach lepszym lub co najmniej równie dobrym rozwiązaniem będzie wykupienie reklamy w postaci linków sponsorowanych.

Pozycjonowanie i linki sponsorowane coraz rzadziej uważa się bowiem za konkurencyjne formy promocji strony w wyszukiwarkach. Jednoczesne wykorzystanie obu metod może dawać bardzo dobre efekty i przyczynić się do bardziej optymalnego wydatkowania środków na reklamę w wyszukiwarkach.

Analizy zachowań użytkowników wyszukiwarek pokazują, że "jeżeli dana marka znajduje się na szczycie listy wyników wyszukiwania organicznego i płatnego, 84% konsumentów zainteresowanych zakupem wzięłaby pod uwagę taką opcję. Te same badania wskazują, że w przypadku obecności produktu danej marki wy-łącznie na liście wyników organicznych zainteresowanie zakupem produktu ob-niża się do 73%"  (badania Enquiro Research w partnerstwie z Ipsos Mori, kwiecień 2008).

Bez względu na to, którą formą promocji w Google jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami. Jeśli wypełnisz formularz zapytania ofertowego, będziemy w stanie zaproponować Ci najlepszą strategię promowania Twojej strony w wyszukiwarce Google.

 
 

Ta strona o pozycjonowaniu i SEO używa plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie dla tej domeny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

© by thesis.pl.