Skutecznie poprawiamy pozycje stron internetowych w Google. Bezpieczne SEO i pozycjonowanie.

ReferencjeRekomendacje, które dostajemy od naszych klientów są dla nas istotnym źródłem informacji. Ich zdanie to cenna wskazówka i motywacja do dalszej pracy.

Długoterminowa współpraca z klientami jest dla nas najlepszym dowodem uznania.
 


Wybrane referencje:

Wszystkim tym, którzy cenią w kontaktach biznesowych uczciwość, solidność i skuteczność działań, polecamy współpracę z firmą interprima (thesis.pl).

Filip Wesołowski, DEKRA

We współpracy tej cenimy profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Polecamy firmę interprima sp. z o.o. sp. k. również ze względu na zaangażowanie i komunikatywność zespołu osób, które operacyjnie zajmują się obsługą reklamową naszej strony internetowej.

Tomasz Kozakiewicz, PARAGONA

Z usług firmy interprima korzystamy praktycznie od początku istnienia naszego biura. Firma ta została nam polecona przez innego zadowolonego z jej usług klienta. Już po kilkunastu tygodniach od podpisania umowy przekonaliśmy się, że wybór firmy pozycjonującej był właściwy. Zdecydowana większość naszych  klientów dociera do nas dzięki temu, że jesteśmy widoczni w wyszukiwarce Google.

Iwona Pszonczak, Ex Oriente Lux

Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania dla kluczowych wyrażeń dotyczących naszej oferty zdecydowanie pozytywnie przekładają się na zainteresowanie internautów naszymi produktami i usługami. Płacimy jedynie za efekty pozycjonowania, zasady rozliczeń za usługi interprimy są proste i czytelne. 

Paweł Wierciński, ROTOMAT

Profesjonalne i kreatywne prowadzenie kampanii, a także skuteczność, komunikatywność i zaangażowanie pracowników sprawiają, że wysoko oceniam jakość świadczonych przez interprimę usług.

Konrad Sobiczewski, aukcjusz.pl

Współpracę z firmą interprima oceniamy bardzo pozytywnie. Przeprowadzona kampania reklamowa w dużym stopniu przyczyniła się do powodzenia akcji rekrutacyjnej. Rekomendujemy firmę interprima wszelkim instytucjom i przedsiębiorstwom, którym zależy na profesjonalnej i skutecznej realizacji działań marketingowych w Internecie.

prof. Andrzej Radosz, Politechnika Wrocławska

Interprima wspiera nas we wszelkich tematach związanych z optymalizacją naszych serwisów pod kątem SEO. Zarówno podczas powstawania nowych stron www, jak i rozbudowy już istniejących możemy liczyć na profesjonalne, techniczne konsultacje.

Piotr Kuczyński, AMEDS

Ze względu na udaną współpracę mogę szczerze polecić usługi spółki interprima wszystkim, którzy chcieliby zwiększyć liczbę odwiedzin na swojej stronie internetowej.

Maciej Moczko, WCT SPARTAN

Zaufali nam między innymi:

 
 

Ta strona o pozycjonowaniu i SEO używa plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie dla tej domeny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

© by thesis.pl.