Skutecznie poprawiamy pozycje stron internetowych w Google. Bezpieczne SEO i pozycjonowanie.

ReferencjeRekomendacje, które dostajemy od naszych klientów są dla nas istotnym źródłem informacji. Ich zdanie to cenna wskazówka i motywacja do dalszej pracy.

Długoterminowa współpraca z klientami jest dla nas najlepszym dowodem uznania.
 


Wybrane referencje:

Ze względu na udaną współpracę mogę szczerze polecić usługi spółki interprima wszystkim, którzy chcieliby zwiększyć liczbę odwiedzin na swojej stronie internetowej.

Maciej Moczko, WCT SPARTAN

Wszystkim tym, którzy cenią w kontaktach biznesowych uczciwość, solidność i skuteczność działań, polecamy współpracę z firmą interprima (thesis.pl).

Filip Wesołowski, DEKRA

Interprima wspiera nas we wszelkich tematach związanych z optymalizacją naszych serwisów pod kątem SEO. Zarówno podczas powstawania nowych stron www, jak i rozbudowy już istniejących możemy liczyć na profesjonalne, techniczne konsultacje.

Piotr Kuczyński, AMEDS

Współpracę z firmą interprima oceniamy bardzo pozytywnie. Przeprowadzona kampania reklamowa w dużym stopniu przyczyniła się do powodzenia akcji rekrutacyjnej. Rekomendujemy firmę interprima wszelkim instytucjom i przedsiębiorstwom, którym zależy na profesjonalnej i skutecznej realizacji działań marketingowych w Internecie.

prof. Andrzej Radosz, Politechnika Wrocławska

Profesjonalne i kreatywne prowadzenie kampanii, a także skuteczność, komunikatywność i zaangażowanie pracowników sprawiają, że wysoko oceniam jakość świadczonych przez interprimę usług.

Konrad Sobiczewski, aukcjusz.pl

Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania dla kluczowych wyrażeń dotyczących naszej oferty zdecydowanie pozytywnie przekładają się na zainteresowanie internautów naszymi produktami i usługami. Płacimy jedynie za efekty pozycjonowania, zasady rozliczeń za usługi interprimy są proste i czytelne. 

Paweł Wierciński, ROTOMAT

We współpracy tej cenimy profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Polecamy firmę interprima sp. z o.o. sp. k. również ze względu na zaangażowanie i komunikatywność zespołu osób, które operacyjnie zajmują się obsługą reklamową naszej strony internetowej.

Tomasz Kozakiewicz, PARAGONA

Z usług firmy interprima korzystamy praktycznie od początku istnienia naszego biura. Firma ta została nam polecona przez innego zadowolonego z jej usług klienta. Już po kilkunastu tygodniach od podpisania umowy przekonaliśmy się, że wybór firmy pozycjonującej był właściwy. Zdecydowana większość naszych  klientów dociera do nas dzięki temu, że jesteśmy widoczni w wyszukiwarce Google.

Iwona Pszonczak, Ex Oriente Lux

Zaufali nam między innymi:

 
 

Ta strona o pozycjonowaniu i SEO używa plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie dla tej domeny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

© by thesis.pl.