Skutecznie poprawiamy pozycje stron internetowych w Google. Bezpieczne SEO i pozycjonowanie.

E-learning

Zapytaj o koszt pozycjonowania strony


E-learning

E-learning jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi edukacji. Umożliwia ukończenie szkolenia, kursu czy nawet uczelni za pomocą internetu - bez fizycznej obecności na sali wykładowej.

1. Krótka charakterystyka E-learningu

E-learning z definicji służy do nauczania z wykorzystaniem internetu. Służy edukacji na odległosć oraz do nauczania elastycznego. W wielu przypadkach e-learning jest łączony z tradycyjnymi metodami nauki. E-learning staje się coraz bardziej popularny wśród szkół i uczelni, które wzbogacają swoją ofertę o kursy online.

2. Kto najbardziej korzysta na e-learningu?

  • Mieszkańcy mniejszych miejscowości

    Ludzie zamieszkujący wioski i małe miasta, często zmuszeni byli do relokacji w celu ukończenia studiów czy kursu. Dzięki możliwościom, jakie daje e-learning, mogą to zrobić z własnego domu, za pomocom internetu.

  • Szkoły i uczelnie wyższe

    Dzięki implementacji odpowiednich platform e-learningowych na swoich stronach internetowych, szkoły i uczelnie mogą zyskać dostęp do szerszego grona potencjalnych studentów z każdego regionu świata.

  • Trenerzy i mentorzy

    Trenerzy i mentorzy z każdej dziedziny dzieki e-learningowi zyskali możliwość sprzedaży swojej wiedzy osobom zamieszkującym dowolne miejsce na ziemii.

Powrót do słownika SEO.

 
 

Ta strona o pozycjonowaniu i SEO używa plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie dla tej domeny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

© by thesis.pl.